Čo to je, ako funguje a ako sa môžete zapojiť???

Mnohí z vás si nemôžete zaobstarať vlastného psíka (či už kvôli nedostatku času, miesta, nesúhlasu členov rodiny). Preto ponúkame možnosť virtuálnej adopcie našich útulkáčov. Je to výborná príležitosť pomôcť našim opustencom. Ide hlavne o finančnú podporu konkrétneho vybraného psíka. 

Ako sa reálne zapojiť

Prejdite si ponuku psíkov na adopciu. Prečítajte si ich príbehy a vyberte si toho ,,svojho“, ktorému chcete pomôcť a podporiť ho. Následne nám napíšte e-mail na ozpomocpsom@gmail.com (vždy uveďte ako predmet správy: virtuálna adopcia a za tým meno vami vybraného psíka). Podporiť ho môžete viacerými spôsobmi (jednorázovo – sumou určenou na konkrétny úkon, napríklad na sterilizáciu sučky, zákl. vet. starostlivosť – odčervenie, očkovanie, ošetrenie proti ektoparazitom), atď. .. alebo môžete toho ,,svojho“ chlpáča podporovať pravidelnou ľubovoľnou mesačnou čiastkou. Len pre informáciu veterinárna starostlivosť, ktorú poskytujeme všetkým psom – odčervenie, kompletná vakcinácia, čipovanie, kastrácia a ošetrenie proti ektoparazitom, vyjde na cca 100 eur. Nerátame ak je psík chorý a potrebuje liečbu, či operáciu, vtedy sa suma šplhá ďaleko vyššie. Adopčný poplatok za psíka je 30 eur, čo je iba malý zlomok z celkovej sumy. Keď prirátame ešte náklady na prevozy, krmivo, atď …

Virtuálni rodičia budú zverejňovaní na našich stránkach. Jeden chlpáč môže mať ľubovoľný počet ,,virtuálnych rodičov“ :) Nakoľko fungujeme len z príspevkov, nie je možné každému havkovi zabezpečiť všetko. Virtuálna adopcia sa končí dňom reálnej adopcie psíka a jeho odchodom do nového domova.

Veríme, že sa zapojíte a podporíte aj touto formou našich zverencov. O ,,vašom“ psíkovi vám budeme posielať aktuálne info a samozrejme návšteva vami ,,adoptovaného psíka“ je po dohode vždy vítaná. Ak si ho chcete vziať na prechádzku alebo dlhší, napr. celodenný výlet, budeme radi a psík určite takisto… :)

Ďakujeme za každé euro v mene tých, kt. to slovami vyjadriť nevedia!

IBAN: SK0902000000003085163258